اخبار

مدیر بازرگانی شرکت همگام تابان آسیا:

قدرت رقابت در بازار داخل را داریم/ کیفیت بالای محصولات نماد اصلی شرکت است

مهندس رسول جبارزارع در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار عصر تحلیل با اشاره به وضعیت بازار گفت: شرکت همتا سعی کرده با حضور در بازار و استفاده از قطعات با کیفیت ایتالیایی به معرفی محصولات کمک شایانی کند به طوریکه دو محصول (پکیج) ساخته شده در این شرکت را می توان از چند محصول با کیفیت و برتر بازار دانست.

وی همچنین تصریح کرد: ۷۰ درصد قطعات پکیج وارداتی است و ۳۰ درصد آن هم در داخل تولید می شود.

جبارزارع در ادامه صحبتهای خود به تاثیر نرخ ارز در بالا رفتن قیمت محصولات اشاره کرد و افزود: متاسفانه با بالا رفتن نرخ ارز قیمت محصولات به دلیل وارداتی بودن قطعات بالا می رود و این مساله تاثیر منفی در فروش دارد.

وی در معرفی کیفیت قطعات و محصول نهایی شرکت متذکر شد: خوشبختانه محصولات شرکت همگام تابان آسیا تحت لایسنس شرکت ترکیه ایی در حال ساخت است و از خدمات خوبی بهره می برد.

مدیر بازرگانی شرکت همگام تابان آسیا یادآور شد: کیفیت در تولید محصول و حتی ارائه خدمات حرف اول را برای ما می زند به طوریکه این محصولات می توانند با دیگر تولیدات ایتالیایی داخل بازار رقابت کنند.

وی در بخش دیگر صحبتهای خود گفت: در بخش تولید پنل های رادیاتور این بخش کاملا بومی سازی شده است و از صفر تا صد ساخت محصول در کارخانه انجام می شود.

جبارزارع خاطر نشان کرد: با شعار توسعه محور بودن شرکت قرار است محصولات دیگری نیز به سبد محصولات سرمایشی و گرمایشی اضافه شود.